Αναστολή λειτουργίας 22 Μαρτίου 2017 PDF Εκτύπωση E-mail

Δεν θα λειτουργήσουν αύριο 6 σχολεία στο Δήμο Αρταίων
Για προληπτικούς λόγους προστασίας της υγείας των μαθητών και του εκπαιδευτικού προσωπικού γίνεται γνωστό πως ούτε αύριο θα λειτουργήσουν οι σχολικές μονάδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, ΕΠΑΛ Άρτας, 1ο Ε.Κ. Άρτας, Εσπερινό ΕΠΑΛ Άρτας, Εσπερινό Γυμνάσιο Άρτας, Εσπερινό Λύκειο Άρτας και ΙΕΚ Άρτας, λόγω ρήψης επικίνδυνης και άγνωστης ουσίας που προκαλεί έντονη δυσοσμία.

Αυτή είναι η ανακοίνωση του Δήμου Αρταίων.
Έτσι αύριο Τετάρτη, δε θα λειτουργήσουν οι ειδικότητες Βοηθός Φαρμακείου και Φύλακες Μουσείων και Αρχαιολογικών Χώρων. Οι υπόλοιπες ειδικότητες θα λειτουργήσουν εκτός διδακτηρίου του ΔΙΕΚ Άρτας.

Αναστολή λειτουργίας 20 και 21 Μαρτίου 2017 PDF Εκτύπωση E-mail

Το Δ.ΙΕΚ Άρτας θα παραμείνει κλειστό Δευτέρα και Τρίτη, 20 και 21 Μαρτίου 2017 λόγω ρήψης επικίνδυνης και άγνωστης ουσίας. Θα λειτουργήσουν μόνο να τμήματα εκτός του Δ.ΙΕΚ Άρτας.

Έναρξη μαθημάτων 2017Α PDF Εκτύπωση E-mail

Σας ενημερώνουμε ότι τα μαθήματα του Εαρινού Εξαμήνου 2017Α θα ξεκινήσουν την Τρίτη 28/2/2017.

Αποτελέσματα Πιστοποίησης Εκπαιδευτών Ενηλίκων PDF Εκτύπωση E-mail

Αναρτήθηκαν τα αποτελέσματα Πιστοποίησης Εκπαιδευτών Ενηλίκων. Δείτε τα στο https://t.co/uvdM56qERH.

Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες. Από 27 Μαρτίου οι αιτήσεις για Βεβαίωση.

ΛΕΙΤΟΥΡΓΊΑ ΔΙΕΚ ΑΡΤΑΣ PDF Εκτύπωση E-mail

Σας ενημερώνουμε ότι το ΔΙΕΚ Αρτας δε θα λειτουργήσει  σήμερα Τετάρτη 11  Ιανουαρίου 2017 λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών.

<< Έναρξη < Προηγούμενο 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμενο > Τέλος >>

Σελίδα 1 από 15